piątek, 19 kwietnia 2013

Off Plus Camera 2013 Kraków

A dzisiaj krótka relacja z wydarzenia w którym miałam przyjemność brać udział :) Firma INGLOT jest jednym ze sponsorów Festiwalu kina niezależnego OffCamera. Z racji tego przygotowała dla swoich klientek sporo atrakcji - darmowe makijaże oraz manicure wykonywane w naszym służbowym pojeździe przystosowanym jako salon makijażu.

Każdy kto miał ochotę mógł zostać pomalowany za darmo, przetestować nowości (a sporo ich) albo zrobić sobie paznokcie, dodatkowo otrzymywał kupon na 15% rabatu na zakup kosmetyków.
Wrażenia? SUPER! :) Jestem mega szczęśliwa że mogłam brać w tym udział i malować klientki na krakowskim rynku. Fotorelację z imprezy możecie śledzić na oficjalnej stronie Inglota na facebooku INGLOT
PS. Kraków...piękne miasto... już za nim tęsknię!
Tak to wyglądało na zewnątrz :)
...a tak w środku
fot. Mateusz Wojnar /zdjęcie pochodzi ze strony Inglot/
Pełne skupienie :) fot. Mateusz Wojnar
fot. Mateusz Wojnar /zdjęcie pochodzi ze strony Inglot/
fot. Mateusz Wojnar /zdjęcie pochodzi ze strony Inglot

Jako że nigdy nie wiadomo co się na takiej imprezie wydarzy... miałam krótki epizodzik w telewizji :) Porwano mnie i mój pędzel na przypudrowanie tych oto Państwa do programu. (tzw. 3 minuty... 6 osób :D Susan Stover, Shade Rupe, David Kwok, Michał Cader, Aaron Hillis oraz Grzegorz Madej)
A kim są i co robili.... to TUTAJ przeczytacie :)

2 komentarze:

  1. akcji tylko zazdrościć :) ale z innej beczki - dostrzegłam głównie gwiazdki na Twoim nadgarstku, dlaczego - ponieważ również mam je w tym miejscu :)

    OdpowiedzUsuń